28.zápas  21.5.2011 N.Strašecí 13:30

N.Strašecí - Narko 5:4 (3:1, 1:1, 1:2)

Branky Narka: Zikán (Šmejkal, Kosina), Opata (Zíma), Zikán (Zíma), Zikán (Opata)

Komentář: Do Nového Strašecí nás na poslední zápas přijelo jen deset do pole, ale soupeř na tom byl podobně, a tak se hrálo velmi vyrovnané utkání.
Zpočátku jsme byli trošku nervózní a dopustili se několika hrubých chyb za které jsme byli většinou potrestáni. Ovšem po našem prvním gólu, který vstřelil Zbyněk Zikán jsme se trošičku uklidnili a začali lépe bránit. Hráči Nového Strašecí si po proměněné přesilové hře ve dvacáté minutě jistě mysleli, že mají vítězství již v kapse (stav 4:1).
Jenomže to by na dnešní zápas nesměl přijít Opata a hlavně Pohádka, který se blýskl hattrickem. Bohužel pro nás padl do naší branky ještě jeden gól z přesilové hry Bubáků. A tak na světelné tabuli tedy svítil výsledek 5:4. Nezměnila to ani minutu a půl dlouhá powerplay našeho týmu.

Poslední zápas jsme sice prohráli, ale za předvedený výkon se nemusíme stydět.

27.zápas  14.5.2011 Sítná06 11:00

Moribundus - Narko 0:14 (0:2, 0:7, 0:5)

Branky Narka: Zikán, Výravský, Kotek J. (Kosina, Staněk), Zíma (Kosina), Harman (Mauric), Kosina (Zíma), Harman (Zikán), Zíma (Kotek J., Kosina), Kosina (Zikán Zbyněk), Zikán (Kotek Z.), Zíma (Kosina), Kosina (Kotek J., Zíma), Kozelka (Janský), Zikán (Kotek Z., Staněk)

Komentář: Soupeř se v této sezoně nachází v těžké situaci a s malým počtem hráčů je vůbec rád, že utkání odehraje.

26.zápas  8.5.2011 Sítná06 13:00

Narko - Defekt Třebíz 3:7 (0:0,1:4,2:3)

Branky Narka: Dvořák (Opata), Zíma (Kotek.H), Zíma (Sojka, Janský)

Komentář: Utkání bylo zpočátku vyrovnané a plné šancí na obou stranách. Ve druhé třetině Marek Dvořák svou přesně mířenou střelou zajistil našemu týmu vedení. Bohužel za minutu to bylo 1:1. Nějak to rozhodilo naší do té doby vynikající hru a tak soupeř 4 minuty před koncem vedl již 1:7. Poté se střelecky probudil Zbyněk Zíma, který stihl dvěma zásahy snížit na konečných 3:7.

25.zápas  1.5.2011 Sítná06 18:00

Narko - Nové Strašecí B 2:3sn (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)

Branky Narka: Janský (Sojka), Opata (Kotek J., Sojka)

Komentář: Všichni jsme věděli, jak moc je důležité vyhrát tento zápas. Jakákoliv ztráta bodu totiž znamená neúčast v play off. Zápas to byl moc pěkný. Hrálo se nahoru - dolu. Několika málo divákům se musel jistě líbit. Bohužel pro nás přes veškerou naší snahu dospělo utkání ke svému konci za stavu 2:2. Nájezdy jsme si zkusili letos již po třetí a po třetí jsme je nedokázali vyhrát.

24.zápas  30.4.2011 Sítná06 11:00

Narko - Beer Stars 6:3 (1:1, 3:1, 2:1)

Branky Narka: Kosina (Opata), Opata (Janský), Kotek.J (Opata, Janský), Zíma (Sojka, Škodák), Kotek.J (Opata, Kosina), Kosina (Kotek.J)

Komentář: Beer Stars podcenili náš posílený tým a na zápas se sešli jen v devíti lidech. Naopak nás bylo na komletní tři lajny. Hráli jsme dobře zezadu a útočníci pomáhali obraně, což v Narku není zvykem. Vyhrocená situace v polovině utkání za stavu 2:2 dost podstatně ovlivnila zbytek zápasu. Do konce utkání totiž byli vyloučeni hned tři hráči (z toho dva z beer stars). Jelikož v naší brance kraloval výborný Zbyněk Kotek, nebyl problém zápas dotáhnout do vítězného konce.

23.zápas  24.4.2011 Sítná06 15:00

Narko - Dynamo Rozdělov 1:8 (1:0, 0:5, 0:3)

Branky Narka: Janský (Sojka, Šmejkal)

Komentář: Do zápasu jsme vstoupili s obrannou taktikou a celou první třetinu se nám dařilo perfektně bránit soupeřovi akce. Už ve třicáté čtvrté vteřině zápasu vstřelil Janský z úniku gól. Mohli jsme se radovat ještě několikrát, ale bohužel už žádný útočník nenašel recept na brankáře Českého. Zpočátku druhé třetiny nešťastně propadlo nahození Dynama do naší branky. Soupeř přidal na tempu a už za čtyři minuty to bylo 1:2. Často jsme posílali naše rychlé útočníky do samostatných úniků, ale bez výsledku a šikovný Rozdělov postupně navyšoval svoje vedení.

22.zápas  23.4.2011 Sítná09 13:00

Kozel Unhošť - Narko 1:5 (0:0, 1:2, 0:3)

Branky Narka: Sojka (Zikán, Šmejkal), Zikán (Janský, Sojka), Rak (Kozelka, Zikán), Janský (Sojka), Rak (Výravský)

Komentář: I když jsme byli lepším týmem, soupeř dlouho odolával a hrozil spoustou protiútoků. Nebylo to jednoduché, ale nakonec se nám podařilo proměnit některé z našich šancí a zaslouženě dokráčet k vítězství.

21.zápas  16.4.2011 Sítná06 11:00

Notor - Narko 2:1sn (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)

Branky Narka: Kotek Jakub

Komentář: Prakticky celý zápas jsme soupeře tlačili před jeho brankou, ale gól jsme nedokázali vstřelit. Hráči Notoru dobře bránili. Ale hlavně my jsme strašný dřeváci a ani z vyložených šancí nám nic nepadlo. Ve druhé třetině jsme udělali hrubou chybu a v oslabení nechali volného hráče před brankou a bylo to 1:0. Zapnuli jsme na větší obrátky a vytvořili si množství dalších šancí, ale nakonec jsme vyrovnali se štěstím, až dvě a půl minuty před koncem. Hra pokračovala nájezdy, kterých se jelo opravdu hodně. Úspěšnější byl tým Notorů.

20.zápas  10.4.2011 Sítná09 14:00

Sparta - Narko 0:11 (0:3, 0:5, 0:3)

Branky Narka: Kotek J. (Zikán, Kosina), Sojka (Janský, Mauric), Kotek J, (Opata), Sojka (Kozelka, Janský), Zikán (Kotek J.), Výravský (Štork), Zíma (Kosina), Kosina (Kotek J., Opata), Štork (Výravský), Janský (Sojka), Kotek J. (Zikán)

Komentář: Na zápas se Spartou přišli hned tři kluci z Alpiqu B a my jsme si tak zahráli, už podruhé, na kompletní tři útoky. Proti dost oslabené Spartě nebylo těžké v takovém počtu uspět. Útočník, v dnešním zápase brankář, Pepa Škodák vychytal už svojí druhou nulu a drží si tak 100% úspěšnost. Kuba Kotek zaznamenal první hattrick v našem drezu.

19.zápas  3.4.2011 Sítná06 9:00

Narko - Jungle B 3:11 (0:2, 1:6, 2:3)

Branky Narka: Janský (Zikán), Janský (Sojka), Sojka (Zíma, Rak)

Komentář: Během své hokejbalové kariéry jsem viděl už mnoho šťastných gólů, ale ještě nikdy ne tolik v jednom zápase a všechny do naší sítě. Hráči Junglu B jsou opravdu kvalitní soupeři, ale tento zápas by vyhráli i po slepu. Góly nám padaly do branky z různých odrazů a nahození. Ve druhé třetině jsme hráli prakticky už odevzdaný zápas a čekali na konec této mizérie.

18.zápas  2.4.2011 Sítná09 10:00

Narko - Vlci A 4:8 (0:4, 0:2, 4:2)

Branky Narka: Sojka (Šmejkal), Zíma (Sojka), Zíma (Kotek H.), Sojka (Janský)

Komentář: Vlci dokázali dokonale využít našich chyb v obranné hře, kterých bylo opravdu mnoho. Máme sice šikovné útočníky, ale nedokáží vstřelit gól, a tak bylo skóre zápasu opravdu děsivé. Naštěstí Vlci nedokázali držet vysoké tempo celý zápas, díky tomu jsme výsledek trošku korigovali.

17.zápas  27.3.2011 Sítná09 15:00

Vlci B - Narko 5:4sn (2:0, 1:1, 1:3)

Branky Narka: Opata (Zíma), Kosina (Kotek Jakub), Rak (Škodák), Kotek Jakub

Komentář: Vlci na nás vlítli jako uragán a po několika našich hrubkách vedli 3:0. Zlepšili jsme napadání a naše hra začala konečně nést ovoce. Nejprve snížil v prostřední části na 3:1 Honza Opata. Ve třetí třetině jsme nasázeli během dvou minut tři góly. Bohužel pro nás padl do naší sítě dost nešťastný gól a bylo vyrovnáno. O vítězi utkání rozhodovali nájezdy. Jediný kdo proměnil nájezd byl Vláďa Klíma, proto dva body putovaly do Buštěhradu.

16.zápas  26.3.2011 Sítná09 13:00

Narko - Torpédo 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Branky Narka: Škodák (Zíkán, Výravský), Zíma (Staněk)

Komentář: Do zápasu jsme vstoupili vlažně a měli jsme velké štěstí, že soupeř naší laxní hry nedokázal využít. V naší brance čaroval Zbyněk Kotek. Jen díky jeho skvělým zákrokům vedl soupeř jen o jednu branku. V poslední minutě druhé třetiny šikovně utekl Pepa Škodák a vyrovnal na 1:1. Ve třetí třetině jsme hru zlepšili a vstřelili rozhodující branku.

15.zápas  20.3.2011 Sítná06 16:30

Černá Hvězda - Narko 1:6 (0:3, 0:1, 1:2)

Branky Narka: Charous (Škodák), Kotek Jakub (Výravský), Sojka (Škodák, Janský), Harman (Charous), Janský (Škodák), Sojka (Zíma)

Komentář: Poprvé v sezoně (mimo pohárů) se nás sešlo na kompletní tři lajny. Hlavně díky pomoci Michala Charouse a Jakuba Kotka z Alpiqu jsme vstřelili první dva velice rychlé góly a tím dokonale zaskočili hráče Černé Hvězdy. Postupně jsme navyšovali náš náskok a soupeř dlouho nedokázal najít recept na výtečného brankáře Zbyňka Kotka. Zbyněk držel čisté konto do začátku třetí třetiny, kdy po závaru před naší brankou snížil na 1:4 Procházka. Hráči Černé Hvězdy se marně pokoušeli o zvrat a tak Jánský a Sojka pečetili vítězství.

14.zápas  13.3.2011 Sítná06 14:00

Narko - Beer Stars B 1:6 (0:0, 0:3, 1:3)

Branky Narka: Sojka (Zikán)

Komentář: Na tento zápas jsme nasadili obě naše nové posily. Utkání bylo zprvu vyrovnané plné šancí na obou stranách. Naše zbrklost v zakončení způsobila vstřelení pouze jedné branky a to na soupeře takového kalibru nemohlo stačit. Po několika hrubkách soupeř přidal další porci branek a bylo po zápase.

13.zápas  27.2.2011 Sítná06 16:00

Extrém - Narko 1:15 (1:5, 0:3, 0:7)

Branky Narka: Zíma, Kozelka (Sojka), Zíma (Dvořák,Škodák), Škodák (Kozelka,Sojka), Kozelka (Sojka,Dvořák), Škodák (Sojka,Staněk), Škodák (Sojka), Staněk (Mauric,Zíma), Zikán (Kozelka), Dvořák (Sojka,Kozelka), Výravský (Zikán,Staněk), Zikán (Staněk), Zikán (Sojka), Mauric (Dvořák,Kozelka), Škodák (Dvořák,Mauric)