5.zápas  10.10.2009 Sítná06 12:00

Narko - Delta Kladno 3:4 (1:0, 2:0, 0:4)

Branky Narka: Staněk (Sojka), Sojka (Hanžl, Výravský), Hanžl (Výravský, Sojka)

Komentář: Na zápas podzimu se nás sešlo jen sedm bez brankáře !! Do branky se musel postavit hráč Ondřej Rak, kterámu půjčil výstroj brankář Moribundusu Král. Hráli jsme hodně opatrně a trestali soupeřovi chyby. Opravdu musím hráče pochválit za super přístup. V poslední třetině se tlaky Delty začal zvyšovat a naše síůy už docházely. Rozhodčí naprosto zápas nezvládnul a přehlížel i fauly za které by normálně přišel hráč o registraci. Výsledkem byl opravdu vyhrocený závěr utkání ve kterém se povedlo Deltě otočit zápas na 3:4.
Ztracený zápas zamrzel dvojnásob, protože byl nejdůležitější a nás přišlo tak málo. Od této chvíle jsme reálně začali zvažovat odstoupení ze soutěže.

4.zápas  4.10.2009 Sítná06 12:00

Narko - Jungle Fever B 2:4 (1:3, 1:0, 0:1)

Branky Narka: Janský, Sojka (Janský)

Komentář: Konečně nás přišlo na 2 lajny. Tedy celkem 10 lidí + brankář. Do týmu přišel na jeden zápas vypomoct Huml, který už sice skončil s hokejbalem, ale měl pořád platnou registraci a rád nám v krizi přišel pomoct. V zápase jsme byly lepším týmem, ovšem soupeř nás nazačátku zaskočil třemi góly a otočit se nám to už nepovedlo.

Český pohár  28.9.2009 Sítná06 11:00

Narko - Rakovník 2:12 (0:2, 1:4, 1:6)

Branky Narka: 2x Sojka

Komentář: Chvilku jsem myslel, že se na tento zápas ani nesejdem, ale naštěstí se hráč Rak rozhodnul, že to odchytá a do pole jsme měli k dispozici 7 hráčů. Nabitý soupeř, který přijel s 15ti hráči, nám popřál hodně štěstí. První dvě třetiny jsme se trošku drželi, ale síly nám docházeli. Závěr zápasu jednoznačně patřil soupeři.

3.zápas  27.9.2009 Sítná06 12:00

Beer Stars - Narko 19:2 (5:0, 8:0, 6:2)

Branky Narka: Janský (Sojka), Kozelka (Janský)

Komentář: Na zápas nás přišlo jen sedm a proti nabité sestavě Beer Stars jsme neměli šanci.

2.zápas  20.9.2009 Sítná09 12:00

Narko - Defekt Třebíz 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)

Branky Narka: Janský (Sojka)

Komentář: První třetina skončila bez branek. Více šancí měl ovšem soupeř, ale všechny jeho šance lapil v brance výtečný Nagy. Ve druhé třetině se nám povedlo vstřelit gól, který ovšem nebyl rozhodčím uznán, protože stál na modré a gól neviděl. Dva naši hráči to hlasitě okomentovali a rozhodčí jim za to dal každému 10 minut osobní trest. Bylo to opravdu hodně přísné. Nikdo neřekl žádnou nadávku a proto se náš hráč Kozina (na střídavý start z Falconu) zlobil, tak vyfasoval ještě trest do konce utkání. Při dalším střídání se zranil Staněk a my už neměli na dobu deseti minut žádného hráče na střídání. To soupeř dokonale využil a lítal po hřišti co to šlo. I když náš brankář chytal nadlidsky nemohl prostě pochytat všechno. Pořád jsme drželi naději, dokonce jsme mohli i vyrovnat, ale Třebíz pečetila vítězství gólem na 3:1. Síly na zvrat, už neměl nikdo.

1.zápas  12.9.2009 Sítná06 10:00

Narko - Dynamo Rozdělov 1:10 (0:3, 0:6, 1:1)

Branky Narka: Sojka

Komentář: Soupeř byl o hodně lepší a přehrával nás jak kombinačně tak rychlostí. Rozhodně nám též nepomohlo, že se nás sešlo jen osm do pole a chytat musel hráč Nagy. Brankář Hanzlík je zraněný. Během hry se ještě zranil obránce Staněk a tak jsem moc zvědavý kolik nás bude příště. Ve třetí třetině soupeř polevil, asi nikdo nechtěl platit za desátý gól. Výsledkem byl náš (Sojkův) čestný zásah.