Kladenský pohár 2005

1.zápas 18.12.04 10h

Nepříznivé datum zapříčinilo že všichni zkušení hráči "co tvoří hru" byly v práci nebo prstě nemohli přijít.Tudíž se z naší hry stal obrovský guláš a i když jsme měli několikrát možnost skórovat vždy se štěstí otočilo zády.Jelikož byl soupeř lepší tak zaslouženě vyhrál.. ale myslím že tak vysoko to být nemuselo.

Narko Kročehlavy - Torpédo M.H.  0:6 (0:1,0:3,0:2)

2.zápas 8.1.2005

Na zledovatělém povrchu záleželo spíš víc na štěstí než na umění.Náš vinikající golman Hanzlik zapůjčený z ECKG vychytal téměř všechny šance soupeře a tak bylo vítězství konečně na světě.

Narko Kročehlavy - Nové Strašecí  2:1  (0:0,1:0,1:1)

Góly vstřelil: Janeček(Šmíd),Staněk(Šmíd)

3.zápas 9.1.2005

Rozdíl dvou tříd byl dost silně znát ale statečně jsme se bránili až do devátý minuty.Opět skvěle zachytal Hanzlik a i když obdržel 9 gólů, vděčíme mu za to že jich nebylo 2x tolik.. některé zákroky byly přímo senzační.Po několika chybách soupeře se nám povedlo snížit hrůzné skóre.

ECKG B - Narko Kročehlavy (9:3) 0:5kont.

(2:0,5:1,2:2)

Góly vstřelil: Nagy(kočárek),Jansky(Mauric,Hanžl),Janeček(Hanžl)

Nakonec byl zápas kontumován v náš prospěch, protože za domácí hrál Příhoda, který už nastoupil v poháru za jiný tým.

4.zápas 16.1.2005

Soupeř nás evidentně podcenil a my jsme se na něj dobře připravili.Po první třetině, kterou jsme jasně vyhráli, jsme se soustředili na defenzívu a ubránění Fišera.Nakonec jsme výsledek ubránili a mohli se těšit z postupu z prvního místa ve skupině.

Narko Kročehlavy - NFC Sparta 5:4

(5:1,0:2,0:1)

Góly vstřelil: Janeček(Hanžl), Hanžl (Janeček, Staněk), Jánský, Dvořák (Staněk), Hanžl (Dvořák)