Zápasy podrobně |
ROČNÍK 2002 – 2003 |
OKRESNÍ LIGA: 1.kolo – 14.9.2002 10.00h Sítná Vlci Buštěhrad – Narko 1:11 (1:5,0:2,0:4) Branky Narka: Bartoš(Huml), Hanžl(Říha), Krak(Hanžl), Horák(Dvořák), Říha , Záruba(Horák), Krak(Dvořák), Hýlek(Huml), Vostrý(Říha), Dvořák , Hanžl(Záruba) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Huml,Vostrý – Staněk,Hanžl – Krak,Horák – Bartoš Vyloučení Narka: Bartoš 2min, Huml 2min, Hanžl 1min, Krak 1min, Dvořák 1min
2.kolo – 21.9.2002 14.30h Sítná Narko – Beer Stars B 1:5 (0:2,0:1,1:2) Branka Narka: Staněk(Horák) Sestava Narka : Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Muller,Bartoš – Staněk,Hanžl – Krak,Horák – Huml,Vostrý Vyloučení Narka: Krak 2min+6minOT+6minOT, Staněk 3min, Vostrý 1min, Záruba 1min
3.kolo – 28.9.2002 14.30h Sítná Jungle Fever B – Narko 5:3 (1:0,4:3,0:0) Branky Narka: Staněk(Muller), Huml(Dvořák), Huml(Horák,Hýlek) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Muller,Bartoš – Staněk,Hanžl – Horák,Huml Vyloučení Narka: Hanžl 2min+6minOT+6minOT, Hýlek 3min+TH, Říha 1min+3min+OK, Horák 1min+3min+OK, Bartoš 2min, Záruba 1min
4.kolo – 5.10.2002 13.30h Sítná Narko – Slaný B 4:8 (1:2,2:2,1:4) Branky Narka: Záruba(Staněk,Hanžl), Hanžl(Záruba), Říha , Horák(Hanžl) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Muller,Dvořák – Horák,Bartoš – Staněk,Hanžl – Huml,Vostrý Vyloučení Narka: Záruba 1min, Říha 1min, Huml 1min, Horák 1min, Muller 1min
5.kolo – 13.10.2002 10.00h Sítná Unhošť B – Narko 3:9 (0:2,1:3,2:4) Branky Narka: Vostrý(Hanžl), Hanžl(Vostrý), Záruba(Staněk,Krak), Dvořák(Staněk), Bartoš(Huml), Krak(Huml), Říha(Hanák,Krak), Záruba(Bartoš), Krak(Staněk,Horák) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hanák,Dvořák – Muller,Bartoš – Staněk,Hanžl – Krak,Horák – Huml,Vostrý Vyloučení Narka: Horák 3min, Hanák 1min, Hanžl 1min
6.kolo – 20.10.2002 14.00h Sítná Narko – Amálka B 4:4 (0:1,3:2,1:1) Branky Narka: Huml(Hanák,Bartoš), Bartoš(Huml), Horák(Bartoš), Hanák Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Hanák,Horák – Vostrý,Hanžl – Krak,Staněk – Huml,Bartoš Vyloučení Narka: Hanák 2min, Staněk 1min
7.kolo – 2.11.2002 11.30h Nové Strašecí Nové Strašecí B – Narko 4:3 (0:0,0:2,4:1) Branky Narka: Hanžl(Vostrý,Hanák), Hanžl(Hanák,Vostrý), Hanák(Vostrý,Hanžl) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Hanák,Horák – Vostrý,Hanžl – Krak,Staněk – Huml,Bartoš Vyloučení Narka: Staněk 1min, Hanžl 1min+6minOT+6minOT
8.kolo – 9.11.2002 13.00h Sítná Narko – Label Design B 5:2 (2:1,1:1,2:0) Branky Narka: Záruba(Huml), Dvořák(Vostrý), Vostrý(Staněk), Horák(Huml), Krak(Hanák,Staněk) Sestava Narka: Lacko – Hanák,Záruba – Hýlek,Dvořák – Vostrý,Hanžl –Krak,Staněk – Huml,Bartoš – Horák Vyloučení Narka: Horák 3min, Krak 2min, Hanžl 2min+6minOT, Záruba 1min, Staněk 1min, Vostrý 1min, Hanák 1min
9.kolo – 16.11.2002 14.00h Sítná Sparta Kladno B – Narko 11:2 (2:0,3:1,6:1) Branky Narka: Staněk(Hanák), Huml(Hanžl) Sestava Narka: Lacko – Hanák,Záruba – Hýlek,Dvořák – Vostrý,Hanžl –Krak,Staněk – Huml,Bartoš – Horák Vyloučení Narka: Huml 1min+6minOT, Bartoš 2min, Záruba 2min, Staněk 1min, Krak 1min, Hanžl 1min
10.kolo – 23.11.2002 11.00h Sítná Narko – Černá Hvězda 6:4 (1:1,2:2,3:1) Branky Narka: Staněk(Krak), Hanžl(Vostrý), Vostrý , Vostrý(Záruba,Hanžl), Huml(Horák,Záruba), Hanžl(Záruba) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Hanák,Horák – Vostrý,Hanžl – Krak,Staněk – Huml,Bartoš Vyloučení Narka: Záruba 2min, Horák 1min, Huml 1min, Lacko 1min, Staněk 1min
11.kolo – 1.12.2002 10.00h Sítná Extrém Kladno – Narko 3:9 (0:1,2:4,1:4) Branky Narka: Huml(Záruba), Krak(Horák,Říha), Dvořák(Huml), Huml(Hýlek,Dvořák), Říha(Záruba), Staněk(Huml,Dvořák), Hýlek(Dvořák,Hanžl), Horák(Krak,Záruba), Dvořák(Huml) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Huml,Horák – Vostrý,Hanžl – Krak,Staněk Vyloučení Narka: Vostrý 4min, Záruba 1min, Hanžl 1min, Krak 1min
12.kolo – 8.12.2002 10.00h Sítná Narko – Kašna 3:4 (1:1,1:2,1:1) Branky Narka: Huml(Hýlek,Staněk), Hanák(Říha), Záruba(Říha) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Hanák – Vostrý,Hanžl – Krak,Staněk – Huml,Horák Vyloučení Narka: Hanžl 1min+6minOT, Vostrý 1min, Krak 1min, Hanák 1min, Záruba 1min
13.kolo – 2.3.2003 11.00h Sítná Narko – Vlci Buštěhrad 6:1 (2:0,3:1,1:0) Branky Narka: Vostrý , Vostrý(Krak,Horák), Vostrý(Krak,Horák), Hanžl(Dvořák), Šec (Dvořák,Hanák), Huml(Říha,Staněk) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Hanák,Horák – Vostrý,Šec – Krak,Staněk – Huml,Hanžl Vyloučení Narka: Horák 2min+6minOT, Záruba 1min+6minOT, Hanžl 2min, Krak 1min, Vostrý 1min, Huml 1min
14.kolo – 8.3.2003 14.00h Švermov Beer Stars B – Narko 4:4 (0:1,2:1,2:2) Branky Narka: Hanák(Šec), Hýlek(Vostrý), Vostrý(Hanák), Vostrý(Hanžl,Záruba) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Hanák,Horák – Vostrý,Šec – Krak,Staněk – Huml,Hanžl Vyloučení Narka: Staněk 3min, Krak 3min+OK, Huml 2min, Záruba 1min, Lacko 1min, Hanžl 1min, Vostrý 1min
15.kolo – 16.3.2003 13.00h Sítná Narko – Jungle Fever B 4:6 (3:1,0:3,1:2) Branky Narka: Říha(Šec), Vostrý(Hanák), Dvořák(Staněk), Hanák Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Hanák – Vostrý,Šec – Horák,Staněk – Huml,Hanžl Vyloučení Narka: Lacko 6minOT+6minOT, Hanžl 4min, Hanák 2min, Dvořák 1min
16.kolo – 22.3.2003 11.30h Slaný Slaný – Narko 3:9 (2:5,0:1,1:3) Branky Narka: Hanžl , Vostrý(Krak), Horák(Krak), Hanžl(Staněk), Staněk(Záruba), Huml , Huml(Staněk), Vostrý(Hýlek), Huml(Staněk) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Hanák,Horák – Vostrý,Šec – Krak,Staněk – Huml,Hanžl Vyloučení Narka: Hanák 3min, Staněk 2min, Šec 2min, Huml 1min, Hanžl 1min
17.kolo – 30.3.2003 16.00h Sítná Narko – Unhošť B 3:1 (2:0,0:0,1:1) Branky Narka: Krak(Vostrý), Staněk(Záruba,Huml), Hanák(Hanžl,Dvořák) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Hanák,Horák – Vostrý,Šec – Krak,Staněk – Huml,Hanžl Vyloučení Narka: Záruba 3min, Hýlek 1min, Krak 1min, Hanžl 1min, Šec 1min
18.kolo – 13.4.2003 12.00h Sítná Amálka B – Narko 4:4 (2:1,0:0,2:3) Branky Narka: Hanák , Hanák(Lacko), Hanžl(Hanák), Hanák(Hanžl) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Hanák,Horák – Vostrý,Šec – Krak,Staněk – Huml,Hanžl Vyloučení Narka: Staněk 2min+6minOT, Horák 3min, Krak 1min, Lacko 1min, Hanák 1min, Záruba 1min
19.kolo – 20.4.2003 16.00h Zimní stadion Narko – Nové Strašecí B 4:10 (0:1,1:6,3:3) Branky Narka: Dvořák(Hanžl,Šec), Šec(Hanžl), Dvořák(Hanžl), Hanžl Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Hanák,Horák – Vostrý,Šec – Krak,Staněk – Huml,Hanžl Vyloučení Narka: Hýlek 2min, Šec 1min, Hanžl 1min, Huml 1min, Říha 1min
20.kolo – 27.4.2003 16.00h Zimní stadion Label Design B – Narko 1:4 (1:0,0:2,0:2) Branky Narka: Hanák(Lacko), Šec(Hanžl,Hanák), Huml(Krak,Říha), Hanák(Říha) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Hanák,Horák – Vostrý,Šec – Krak,Staněk – Huml,Hanžl Vyloučení Narka: Staněk 3min+OK, Hanžl 2min+6minOT, Lacko 6minOT, Hýlek 1min
21.kolo – 1.5.2003 10.00h Sítná Černá Hvězda – Narko 2:5 (1:1,0:3,1:1) Branky Narka: Hanák(Šec), Říha(Krak), Hanák(Říha,Hanžl), Říha(Staněk), Hanžl(Dvořák,Horák) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Hanák,Horák – Vostrý,Šec – Krak,Staněk – Huml,Hanžl Vyloučení Narka: Hanák 1min+3min+OK, Záruba 3min, Staněk 1min, Šec 1min, Říha 1min
22.kolo – 4.5.2003 11.30h Sítná Narko – Sparta Kladno B 5:0 (2:0,3:0,0:0) Branky Narka: Hýlek(Huml), Hanák(Horák), Hanák(Krak), Šec(Hýlek,Hanžl), Hanák(Lacko) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Hanák,Horák – Vostrý,Šec – Krak,Staněk – Huml,Hanžl Vyloučení Narka: Horák 3min, Šec 1min, Hanžl 2min, Dvořák 1min, Říha 6minOT, Staněk 1min, Krak 1min, Lacko 1min
23.kolo – 11.5.2003 10.00h Sítná Narko – Extrém Kladno 10:2 (3:0,3:0,4:2) Branky Narka: Hanák(Krak), Hanžl , Hanák(Huml,Říha), Hanák(Huml), Dvořák(Staněk), Huml(Staněk), Šec(Hanžl), Říha(Záruba,Krak), Krak(Hanák), Horák(Krak) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Hanák,Horák – Vostrý,Šec – Krak,Staněk – Huml,Hanžl Vyloučení Narka: Krak 1min, Záruba 1min
24.kolo – 17.5.2003 11.30h Sítná Kašna – Narko 4:3 (1:2,1:1,2:0) Branky Narka: Říha , Šec(Říha), Hanžl(Huml) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Horák,Dvořák – Šec,Hanák – Krak,Staněk – Huml,Hanžl Vyloučení Narka: Hanžl 2min+6minOT
PLAY – OFF:
Čtvrtfinále 1.zápas – 24.5.2003 10.00h Sítná Narko – Nové Strašecí B 4:5pp (2:3,0:0,2:1,0:1) Branky Narka: Huml(Staněk), Horák(Krak), Horák(Hanžl), Říha(Horák,Krak) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Horák,Dvořák – Krak,Staněk – Huml,Hanžl Vyloučení Narka: Huml 1min+6minOT+6minOT, Říha 1min+6minOT,Staněk 1min, Horák 1min, Záruba 1min, Lacko 1min, Dvořák 1min
Čtvrtfinále 2.zápas – 25.5.2003 10.00h Nové Strašecí Nové Strašecí B – Narko 9:3 (3:1,2:2,4:0) Branky Narka: Krak(Říha), Staněk(Říha), Krak(Staněk,Horák) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Horák,Dvořák – Krak,Staněk – Huml,Hanžl Vyloučení Narka: Horák 2min, Hanžl 2min, Huml 1min, Staněk 1min, Říha 1min
KLADENSKÝ POHÁR:
1.kolo – 1.zápas – 18.1.2003 12.00h Sítná Narko – Label Design B 5:2 (1:1,4:1,0:0) Branky Narka: Záruba(Říha), Hanák , Říha , Hanák , Hýlek(Krak,Vostrý) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Hanák – Vostrý,Šec – Krak,Staněk – Huml,Horák Vyloučení Narka: Šec 3min+OK, Staněk 1min
1.kolo – 2.zápas – 19.1.2003 10.00h Zimní stadion Narko – Slaný B 0:4 (0:3,0:1,0:0) Branky Narka: - Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Vostrý,Šec – Krak,Staněk – Huml,Horák Vyloučení Narka: Záruba 1min, Šec 1min, Staněk 1min
1.kolo – 3.zápas – 19.1.2003 13.00h Sítná Narko – ECKG Kladno C 0:3 (0:1,0:2,0:0) Branky Narka: - Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Hanžl – Vostrý,Šec – Krak,Staněk – Huml,Horák Vyloučení Narka: Hanžl 1min, Staněk 1min
ČESKÝ POHÁR:
1.kolo – 1.zápas – 26.1.2003 10.00h Palmovka Nowa Kosmonosy – Narko 11:2 (5:2,3:0,3:0) Branky Narka: Huml (Staněk), Říha(Vostrý) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Hanák,Horák – Vostrý,Šec – Krak,Staněk – Huml,Hanžl Vyloučení Narka: Horák 2min, Hanžl 1min
1.kolo – 2.zápas – 26.1.2003 13.00h Palmovka Narko – Sparta Kladno 3:2 (2:2,1:0,0:0) Branky Narka: Hanák(Huml), Horák(Hanžl), Krak(Říha,Záruba) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Hanák,Horák – Vostrý,Šec – Krak,Staněk – Huml,Hanžl Vyloučení Narka: Záruba 1min, Šec 1min
1.kolo – 3.zápas – 26.1.2003 16.00h Palmovka Narko – Pštrosi Benešov 5:0 (1:0,4:0,0:0) Branky Narka: Říha(Vostrý), Krak(Vostrý,Záruba), Staněk(Huml,Hanák), Krak(Vostrý), Huml(Staněk) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Hanák,Horák – Vostrý,Šec – Krak,Staněk – Huml,Hanžl Vyloučení Narka: Lacko 1min, Krak 1min, Říha 1min, Vostrý 1min, Hanžl 1min, Záruba 1min
2.kolo – 1.zápas – 8.3.2003 9.00h Palmovka Habešovna Gladiators – Narko 8:1 ( 4:1,2:0,2:0) Branka Narka: Huml(Hanák) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hanák,Dvořák – Vostrý,Šec – Krak,Staněk – Huml,Horák Vyloučení Narka: Dvořák 1min, Krak 1min
2.kolo – 2.zápas – 8.3.2003 12.00h Palmovka Narko – Bloody Predators Mladá Boleslav 2:10 (1:4,1:3,0:3) Branky Narka: Vostrý(Horák), Krak Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hanák,Dvořák – Vostrý,Šec – Krak,Staněk – Huml,Horák Vyloučení Narka: Šec 1min, Horák 1min
2.kolo – 3.zápas – 8.3.2003 15.00h Palmovka Bohemia Ďáblice – Narko 2:3 (0:2,2:1,0:0) Branky Narka: Dvořák(Horák), Huml(Staněk,Horák), Staněk(Horák) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hanák,Dvořák – Vostrý,Šec – Krak,Staněk – Huml,Horák Vyloučení Narka: Hanák 1min
SHM CUP 2003:
1.zápas – 15.2.2003 8.00h Malešice Snad To Přežijou – Narko 2:3 (2:1,0:2,0:0) Branky Narka: Říha , Hanák(Záruba), Staněk(Horák) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Vostrý,Huml,Staněk – Krak,Horák,Hanák Vyloučení Narka: Hýlek 1min, Staněk 1min
2.zápas – 15.2.2003 11.00h Malešice Reges Praha – Narko 1:4 (0:2,1:2,0:0) Branky Narka: Říha(Hanák), Staněk(Hýlek), Staněk(Hýlek,Huml), Huml Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Vostrý,Huml,Staněk – Krak,Horák,Hanák Vyloučení Narka: Záruba 2min, Horák 1min, Staněk 1min, Huml 1min
3.zápas – 15.2.2003 14.00h Malešice Narko – Titan Vršovice 1:2 (0:1,1:1,0:0) Branka Narka: Staněk(Huml,Hýlek) Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Vostrý,Huml,Staněk – Krak,Horák,Hanák Vyloučení Narka: Huml 2min, Krak 1min
4.zápas – 16.2.2003 8.00h Malešice Narko – Hanspaulka 1:1 (1:0,0:1,0:0) Branka Narka: Vostrý Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Vostrý,Huml,Staněk – Krak,Horák,Hanák Vyloučení Narka: Horák 2min, Huml 1min, Krak 1min, Staněk 1min
Finále – 16.2.2003 16.00h Malešice Dynamo České Budějovice – Narko 3:0 (2:0,1:0,0:0) Branky Narka: - Sestava Narka: Lacko – Říha,Záruba – Hýlek,Dvořák – Vostrý,Huml,Staněk – Krak,Horák,Hanák Vyloučení Narka: Říha 1min
|