Zápasy podrobně |
ROČNÍK 1998 -1999 |
OKRESNÍ LIGA: 1.kolo - 13.9.1998 10.30h Sítná Bresson – Narko 6:2 (2:0,2:1,2:1) Branky Narka: Hýlek(Huml,Vostrý), Širůček(Říha) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Šíma – Muller,Širůček – Vostrý,Huml – Krak,Rosenkranz – Štochl,Laburda Vyloučení Narka: Laburda 1min,Muller 1min,Bartoš 1min,Říha 1min,Šíma 1min,Huml 1min
2.kolo – 19.9.1998 13.30h Sítná Narko – Unhošť 2:5 (1:3,1:0,0:2) Branky Narka: Krak(Rosenkranz), Říha(Rosenkranz) Sestava Narka : Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Šíma – Muller - Vostrý,Huml –Rosenkranz,Krak – Štochl,Laburda Vyloučení Narka: Záruba 6minOT,Štochl 1min
3.kolo – 27.9.1998 14.30h Libušín Libušín B – Narko 4:10 (1:3,0:3,3:4) Branky Narka: Krak(Rosenkranz), Šíma(Huml), Huml(Šíma), Krak(Rosenkranz,Vostrý) Hýlek(Šíma), Huml , Šíma(Pácal), Krak(Muller), Šíma(Hýlek), Šíma(Huml,Pácal) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Muller,Štochl - Vostrý,Huml – Rosenkranz,Krak – Laburda,Šíma Vyloučení Narka: Vostrý 1min
4.kolo – 10.10.1998 11.00h Libušín Libušín Lions – Narko 1:2 (0:0,1:1,0:1) Branky Narka: Vostrý(Záruba,Štochl), Říha Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Muller,Laburda – Rosenkranz,Krak – Vostrý,Huml – Šíma,Štochl Vyloučení Narka: Štochl 1min,Muller 1min,Hýlek 1min
5.kolo – 24.10.1998 11.30h Sítná Narko – Eagles Island 3:6 (0:0,1:3,2:3) Branky Narka: Rosenkranz(Krak), Šíma , Šíma(Vostrý) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Muller,Laburda – Rosenkranz,Krak – Huml,Vostrý – Šíma,Štochl Vyloučení Narka: Huml 1min,Muller 1min
6.kolo – 25.10.1998 14.30h Libušín Nové Strašecí – Narko 6:4 (3:2,2:2,1:0) Branky Narka: Širůček(Huml), Štochl(Šíma), Šíma(Štochl), Štochl(Šíma) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Laburda,Muller –Rosenkranz,Krak – Vostrý,Huml – Štochl,Šíma - Širůček Vyloučení Narka: Muller 1min,Pácal 1min,Štochl 1min
7.kolo – 31.10.1998 10.00h Sítná Falcon Kročehlavy – Narko 3:7 (0:2,1:4,2:1) Branky Narka: Krak(Říha), Štochl(Šíma), Širůček , Štochl(Šíma), Štochl(Šíma), Říha , Šíma(Štochl) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Laburda,Muller – Širůček,Krak – Vostrý,Huml – Šíma,Štochl Vyloučení Narka: Širůček 1min+6minOT, Huml 1min, Laburda 1min, Záruba 1min
8.kolo – 7.11.1998 13.00h Sítná Narko – Dynamo Rozdělov B 4:3 (2:0,0:2,2:1) Branky Narka: Šíma(Štochl), Rosenkranz , Hýlek(Muller), Krak(Rosenkranz) Sestava Narka: Bartoš – Hýlek,Pácal – Záruba,Říha – Melichar,Muller – Rosenkranz,Krak – Vostrý,Huml – Štochl,Šíma - Laburda Vyloučení Narka: Krak 1min,Rosenkranz 1min,Říha 1min,Huml 1min,Širůček 6minOT
9.kolo – 14.11.1998 10.00h Libušín Slaný B – Narko 9:6 (5:1,2:2,2:3) Branky Narka: Šíma(Štochl), Štochl(Šíma), Štochl(Šíma), Štochl(Pácal), Šíma , Huml(Laburda) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Muller,Melichar – Vostrý,Huml – Rosenkranz,Krak – Šíma,Štochl - Laburda Vyloučení Narka: Krak 1min+6minOT, Muller 2min,Vostrý 1min
10.kolo – 15.11.1998 8.30h Sítná Torpédo Kladno – Narko 2:2 (1:0,1:1,0:1) Branky Narka: Šíma(Štochl), Huml(Záruba) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Muller,Melichar – Vostrý,Huml – Šíma,Štochl – Rosenkranz,Krak - Laburda Vyloučení Narka: Muller 1min,Záruba 1min,Melichar 1min,Štochl 1min
11.kolo – 21.11.1998 10.00h Sítná Narko – Amálka B 1:4 (0:2,0:2,1:0) Branka Narka: Krak(Říha,Vostrý) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Muller,Melichar – Vostrý,Huml – Šíma,Štochl – Rosenkranz,Krak Vyloučení Narka: Říha 6minOT+6minOT,Štochl 1min+6minOT,Krak 1min,Vostrý 1min, Melichar 1min,Hýlek 1min,Pácal 1min,Záruba 1min
12.kolo – 29.11.1998 11.30h Sítná Narko – Cvrčovice B 6:3 (2:0,1:1,3:2) Branky Narka: Šíma(Štochl), Hýlek(Šíma,Štochl), Štochl , Říha(Krak), Vostrý(Říha) Melichar(Šíma) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Muller,Melichar – Vostrý,Huml – Rosenkranz,Krak – Štochl,Šíma - Laburda Vyloučení Narka: Laburda 3min,Štochl 1min,Huml 1min,Bartoš 1min
13.kolo – 21.2.1999 11.30 Sítná Narko – Bresson 3:8 (0:1,1:5,2:2) Branky Narka: Šíma(Štochl), Štochl(Šíma), Rosenkranz(Krak) Sestava Narka:Bartoš – Říha,Záruba – Muller,Pácal – Melichar,Laburda – Rosenkranz,Krak – Huml,Vostrý – Šíma,Štochl Vyloučení Narka: -
14.kolo – 28.2.1999 14.30h Sítná Unhošť – Narko 2:5 (1:2,1:1,0:2) Branky Narka: Krak(Rosenkranz), Laburda(Huml), Krak(Rosenkranz), Štochl(Šíma) Hýlek(Rosenkranz) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Melichar,Muller – Vostrý,Huml – Rosenkranz,Krak – Šíma,Štochl – Laburda Vyloučení Narka: Huml 1min,Říha 1min
15.kolo – 6.3.1999 16.00h Sítná Narko – Libušín Lions 2:5 (1:2,1:2,0:1) Branky Narka: Šíma(Huml), Rosenkranz Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Muller,Melichar – Vostrý,Huml – Rosenkranz,Krak – Šíma,Štochl - Laburda Vyloučení Narka: Huml 1min,Říha 1min,Hýlek 1min
16.kolo – 13.3.1999 11.30h Sítná Narko – Libušín B 4:7 (1:2,2:1,1:4) Branky Narka: Říha(Rosenkranz), Šíma(Muller), Rosenkranz(Krak,Hýlek), Krak(Huml) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Melichar,Muller –Vostrý,Huml – Rosenkranz,Krak – Šíma,Štochl – Laburda Vyloučení Narka: Krak 2min+6minOT, Muller 3min, Bartoš 1min, Laburda 1min
17.kolo – 27.3.1999 11.30h Sítná Narko – Nové Strašecí 1:7 (1:0,0:2,0:5) Branka Narka: Štochl(Říha) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Muller,Melichar – Rosenkranz,Krak – Vostrý,Huml –Šíma,Štochl – Laburda Vyloučení Narka: Muller 1min
18.kolo – 4.4.1999 11.30h Sítná Eagles Island – Narko 4:1 (2:0,0:1,2:0) Branka Narka: Muller(Říha) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba –Hýlek,Pácal – Muller,Melichar – Rosenkranz,Krak – Huml,Vostrý – Štochl,Širůček Vyloučení Narka: Hýlek 1min,Štochl 1min,Huml 1min
19.kolo – 10.4.1999 14.30h Sítná Narko – Falcon Kročehlavy 5:4 (1:2,1:2,3:0) Branky Narka: Krak(Rosenkranz), Šíma(Štochl), Rosenkranz(Širůček), Rosenkranz(Hýlek), Hýlek Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Muller,Melichar – Rosenkranz,Krak – Huml,Vostrý – Šíma,Štochl – Širůček Vyloučení Narka: Muller 3min+6minOT, Širůček 1min
20.kolo – 17.4.1999 12.00h Sítná Dynamo Rozdělov B – Narko 3:2 (1:1,1:1,1:0) Branky Narka: Pácal(Bartoš), Rosenkranz(Laburda,Melichar) Sestava Narka: Bartoš – Muller,Záruba – Melichar,Pácal – Vostrý,Huml – Rosenkranz,Krak – Laburda,Širůček Vyloučení Narka: Širůček 1min,Krak 1min,Záruba 1min
21.kolo – 24.4.1999 14.00h Sítná Cvrčovice B – Narko 0:3 (0:1,0:1,0:1) Branky Narka: Širůček(Hýlek), Štochl(Hýlek), Šíma(Štochl,Muller) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Muller,Melichar – Rosenkranz,Krak – Vostrý,Huml – Laburda,Širůček – Šíma,Štochl Vyloučení Narka: Melichar 3min+OK, Huml 1min+6minOT,Záruba 2min, Vostrý 2min Bartoš 2min,Šíma 1min,Hýlek 1min
22.kolo – 2.5.1999 11.30h Sítná Narko – Slaný B 2:2 (1:2,1:0,0:0) Branky Narka: Šíma(Štochl), Záruba(Širůček) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Muller,Melichar – Vostrý,Huml – Rosenkranz,Krak – Laburda,Širůček – Šíma,Štochl Vyloučení Narka: Muller 1min,Říha 1min
23.kolo – 8.5.1999 11.30h Libušín Narko – Torpédo Kladno 5:8 (1:1,1:4,3:3) Branky Narka: Huml(Širůček), Hýlek(Pácal),Huml(Širůček), Šíma , Širůček Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba –Hýlek,Pácal – Muller,Melichar – Rosenkranz,Krak – Vostrý,Huml – Laburda,Širůček – Šíma,Štochl Vyloučení Narka: Rosenkranz 1min,Laburda 2min, Záruba 2min,Šíma 2min,Pácal 1min, Melichar 1min
24.kolo – 16.5.1999 13.00h Sítná Amálka B – Narko 4:4 (1:0,1:2,2:2) Branky Narka: Huml(Šíma), Rosenkranz(Pácal), Šíma(Laburda), Huml(Melichar) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Melichar,Pácal – Šíma,Huml – Rosenkranz,Širůček – Laburda Vyloučení Narka: Huml 1min,Šíma 1min,Říha 1min,Širůček 1min
KLADENSKÝ POHÁR:
1.kolo – 1.zápas – 3.1.1999 10.00h Sítná Narko – Eagles Island 4:9 (1:3,2:3,1:3) Branky Narka: Štochl(Šíma), Vostrý(Hýlek), Říha(Krak,Rosenkranz), Šíma(Štochl) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Vostrý,Huml – Rosenkranz,Krak – Štochl,Šíma Vyloučení Narka: Krak 2min, Říha 1min, Vostrý 1min, Záruba 1min
1.kolo – 2.zápas – 10.1.1999 14.00h Sítná Hvězda Kladno B – Narko 12:1 (5:0,4:1,3:0) Branka Narka: Rosenkranz(Krak,Pácal) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Vostrý,Huml – Rosenkranz,Krak – Štochl,Šíma – Laburda Vyloučení Narka: Záruba 3min, Huml 1min, Krak 1min, Šíma 1min, Vostrý 1min
1.kolo – 3.zápas – 17.1.1999 12.00h Švermov Beer Stars – Narko 13:4 (5:2,4:1,4:1) Branky Narka: Krak(Rosenkranz), Šíma(Štochl), Štochl(Šíma), Huml(Vostrý,Říha) Sestava Narka: Bartoš – Říha,Záruba – Hýlek,Pácal – Muller,Melichar – Vostrý,Huml – Rosenkranz,Krak – Štochl,Šíma Vyloučení Narka: Záruba 2min, Krak 2min, Štochl 1min
|